Marketing sieciowy otrzymał wsparcie.

Tim-Sales

Każda osoba współpracująca z dowolną firmą działającą w modelu marketingu sieciowego wie, jak ciężko jest pozyskać nowych dystrybutorów dla swojej firmy. Chociaż sytuacja się systematycznie poprawia, to mimo wszystko marketing sieciowy nadal nie jest zbyt dobrze odbierany przez większość ludzi.

Rozmawiając z różnymi osobami na tematy związane z biznesem mlm nieustannie natykamy się na różne obiekcje dotyczące tego modelu marketingowego. Co takiego powoduje, że znaczna część społeczeństwa jest tak negatywnie nastawiona?

Co tak naprawdę wiesz o marketingu sieciowym?

Przysłuchując się obiekcjom płynącym z ust osób zapytanych o ten temat ujawnia się cała prawda. Zdecydowana większość ludzi nie ma pełnego i prawdziwego obrazu na temat network marketingu. Z ich wypowiedzi można wywnioskować, jak bardzo niewyraźny i często przekłamany posiadają oni obraz. To wszystko powoduje, że podczas wstępnych rozmów z potencjalnym kandydatem na dystrybutora niemalże każdy menedżer dowolnej firmy MLM musi przedzierać się przez ostre zasieki zbudowane na bazie obiekcji.

Nadeszło wsparcie edukacyjne.

Pod patronatem Piotra Mosio – jednego z czołowych liderów branży mlm w Polsce został uruchomiony serwis internetowy znakomitewynagrodzenie.pl

Jednym z zadań tej strony internetowej jest przedstawienie podstawowych zagadnień związanych z działaniem modelu marketingu sieciowego każdej zaproszonej na tą stronę osobie. W serii kilku filmów, których gospodarzem jest amerykański marketer Tim Sales, wyjaśnione zostają szczegółowo zasady na jakich funkcjonuje marketing sieciowy, oraz udzielone są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Do czego przyda Ci się ten serwis?

Działając na „zimnym rynku”, choć nie tylko, często jesteś zmuszony korygować posiadaną przez Twoich przyszłych partnerów biznesowych wiedzę na temat marketingu sieciowego. Zamiast więc tracić swój czas, energię i z reguły nerwy, możesz od razu po wstępnych rozmowach przekierować swojego potencjalnego partnera na Twoją stronę wizytówkę.

Osoba ta ma możliwość zapoznania się z modelem biznesowym i może ocenić, czy taka forma działalności jest dla niej. Jeżeli nie, to nie musisz tracić na nią więcej czasu, ponieważ i tak nie będziesz wstanie jej zachęcić. Natomiast, jeśli otrzymasz pozytywny odzew, Twoja droga do podpisania umowy stanie się znacznie prostsza. Twój gość powiedział już TAK temu modelowi biznesowemu i otrzymał odpowiedzi na wiele często zadawanych pytań.

Jak korzystać z serwisu ZnakomiteWynagrodzenie?

Każda zainteresowana osoba korzystaniem z usług tej strony w pierwszej kolejności powinna wykupić sobie do niej dostęp, a następnie zarejestrować i spersonalizować swoje konto. Po rejestracji otrzymujemy dostęp do osobistego panelu, w który znaleźć można szereg przydatnych funkcji.

Serwis bogaty jest we funkcje analityczne, dzięki którym jesteś wstanie ocenić ilu gości odwiedziło Twoją wizytówkę i jakie materiały zobaczyli. Twój gość, zanim odtworzy nagranie wideo będzie musiał podać swoje imię i adres e-mail, dzięki czemu zaczniesz budować sobie własną listę mailingową. Dlatego też wspaniałym dodatkiem jest wbudowany autoresponder, który pozwoli Ci na automatyczną komunikację z odwiedzającymi Twoją stronę osobami.

 Znakomite Wynagrodzenie - panel użytkownika

 • START – Wyświetla widoczny powyżej panel użytkownika.
 • MOJA STRONA – W tym miejscu, możesz zmienić swoje dane osobowe przypisane do konta – to ważny krok. Dzięki poprawnie wypełnionym danym osobowym użytkownicy otrzymają dodatkowe możliwości kontaktu z Tobą (np. telefon, e-mail).
  Tu także tworzysz wizytówkę swojego biznesu – masz do dyspozycji standardowy tekst, który możesz zmienić, wybierasz szablon i adres, a także dodać własne zdjęcie.

Znakomite Wynagrodzenie - adres wizytówki

 •  UŻYTKOWNICY – Tu znajduje się lista ostatnio zarejestrowanych użytkowników, którzy zarejestrowali się chcąc oglądnąć jeden z filmów na Twojej wizytówce.
  Klikając [edycja] otrzymujesz dostęp do danych użytkownika i możesz dodać jego adres do jednej ze swoich grup subskrypcyjnych.
 • OGLĄDNIĘCIA FILMÓW – Informacja na temat oglądalności filmów na Twojej wizytówce. „Kto”, „jaki film”, „kiedy” i „jak długo” oglądał każdy z filmów. To pozwoli Ci na analizy, który z filmów jest najpopularniejszy, lub w którym momencie użytkownicy najczęściej przerywają oglądanie.
 • HISTORIA AKTYWNOŚCI – Lista ostatnich aktywności zarejestrowanych na Twojej stronie użytkowników. Klikając w adres użytkownika otrzymujesz dostęp do „karty użytkownika” gdzie znajdują się informacje na jego temat, a także jego działań w serwisie. To pozwala na prześledzenie aktywności każdego z użytkowników z osobna, – w co kliknął, co zrobił itd.
 • LISTA SUBSKRYPCYJNA – Lista już opracowanych mailingów z możliwością, użycia ich jako szablonów do kolejnych. Klikając [edytuj] masz możliwość zmiany już stworzonej treści oraz zmiany adresatów mailingu.  

Znakomite Wynagrodzenie - funkcje autorespondera

Serwis ZnakomiteWynagrodzenie posiada swój program partnerski!

Jest to niewątpliwie wspaniała wiadomość dla wszystkich użytkowników, których zasmuciła wieść o tym, iż dostęp do usługi jest płatny. Szczegóły sprawy odkrywa przed nami zakładka „Polecenia”, gdzie również znajduje się nasz osobisty link polecający.

 • POLECENIA – Lista użytkowników zarejestrowanych w serwisie z Twojego polecenia – za każde polecenie otrzymujesz 50 pkt. Gdy uzbierasz 250 pkt. Twoje konto użytkownika będzie darmowe!!! Przy użytkownikach znajduje się także informacja czy użytkownik jest aktywny czy nie, – ponieważ każdy może bez konsekwencji zrezygnować z usługi w ciągu 21 dni. Jako aktywnych użytkowników traktujemy osoby po 21 dniach od zarejestrowania.

Czego jeszcze możemy się spodziewać po tym narzędziu?

W zamieszczonym poniżej webinarze Piotra Mosio omówione zostało wiele spraw dotyczących tego narzędzia. Z prezentacji można się na przykład dowiedzieć, że planowane jest wprowadzenie zaawansowanego systemu CRM (ang. customer relationship management), który niewątpliwie wzbogaci funkcjonalność serwisu i sprawi, że narzędzie to stanie się dla wielu prawdziwą Bazą Dowodzenia swoim biznesem mlm.

Zapraszam do zapoznania się z materiałem wideo.

Pobierz artykuł w PDF

Pobierz artykuł na swój dysk w pliku PDF